14 Φεβρουαρίου 2017 αρχείο

Η Δ΄ τάξη του 26ου Δημοτικού Σχολείου Λάρισας στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής

Χθες 13 Φεβρουαρίου 2017, εμείς οι μαθητές της Δ΄ τάξης του 26ου Δημοτικού Σχολείου Λάρισας, κάναμε ένα διαφορετικό μάθημα. Αφήσαμε τα θρανία, τα μολύβια και τα τετράδια και πιάσαμε το τιμόνι. Γίναμε, για λίγο, οδηγοί και με την καθοδήγηση των εκπαιδευτών, κινηθήκαμε με τα μικρά ηλεκτροκίνητα αυτοκινητάκια μέσα στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής, στο Αλκαζάρ.

Συνέχεια ανάγνωσης

Ανακοίνωση

Πρόσκληση Αγαπητοί γονείς, Σας καλούμε στο σχολείο μας, την Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 11:30 (για τους γονείς των Α΄, Β΄, Γ΄τάξεων) και Παρασκευή 17 Φεβρουαρίου 2017 την ίδια ώρα (για τους γονείς των Δ΄, Ε΄, ΣΤ΄τάξεων) σε ενημερωτική συνάντηση με θέμα: ?Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του σχολείου με τα νέα δεδομένα της παράλληλης …

Συνέχεια ανάγνωσης